Eleccions Sindicals 2018

Inici > Resultats

Eleccions Sindicals 2018 (Juntes de Personal Docent no Universitari)

Representants per CCOO-PV a VAL╚NCIA


Ordre  Cognoms, Nom  DNI 
1 ABAD BELTRAN, VICTORIA 044792183
2 GRIMALDO SANZ, FRANCISCA 073541528
3 MAGALLO ALBERT, ISABEL 020815132
4 VIVES MARTINEZ, MARIA ASUNCION 022678922
5 BRULL BELMONTE, JORDI 024382037
6 LOPEZ BARCELO, ESTHER 048561480
7 SANCHIS GIMENO, JOSE VICENTE 022638776
8 NAVARRO GREGORI, M┬¬ DOLORES 020823364
9 JARE├┐O TALERO, EMILIANO 029165666
10 DARGELOS PAGUESSORHAYE, CAROLINE X01181707
11 PALLAS MAGRANER, JAVIER 020003165
12 LLAG├┐ERRI PUBILL, NURIA 020822282
13 PUIG CUADAU, MIQUEL ├┐NGEL 020797510

Resultats provisionals


CONSELLERIA D'EDUCACIÓ, INVESTIGACIÓ, CULTURA I ESPORT
Avda. Campanar, 32 46015 - VALENCIA