Organismes

Portals

Visualització de contingut web

Spain Skills 2011

 

EQUIP PARTICIPANT SPAINSKILLS 2011 DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Participant Centre Especialitat Classificació
----------------------------- ----------------------------- ----------------------------- -----------------------------
Raquel Martínez García IES Bernat de Sarrià, Benidorm Perruqueria Or
Luis Gargallo Belles IES Costa de Azahar, Castelló Cuina Or
Guillermo Rull Alcaraz IES El Canastell, Sant Vicent del Raspeig Instal·lacions Elèctriques Or
Adrián Castelló Montesinos CIPFP Mislata, Mislata IT PC Suport de Xarxes Or
José Baró Martínez CIPFP Ciutat de l'Aprenent, València Ebenisteria Or
David Martínez Blanco Escuelas Profesionales Luis Amigó, Godella Reparació Carrosseria Or
Marcos Zaragoza Conesa IES Costa de Azahar, Castelló Pastisseria Or
Andrea Ortolá Mondéjar IES El Pla, Alacant Estètica Or
Abel Martínez Bas / Jonathan Juan Laparra IES Jaume I, Ontinyent Mecatrònica Plata
José Francisco Larrosa Pérez IES El Palmeral, Orihuela Electrònica Plata
Javier Civera Bosch Escuelas Profesionales Luis Amigó, Godella Pintura de Vehicles Bronze
Ivan García Villar IES Font de San Lluís, València Disseny Web Excelència
Hugo Sánchez Torroba IES Costa de Azahar, Castelló Serveis de Restaurant i Bar Excel·lència
Alejandro Marcelo Swerlyk IES Antonio José Cavanilles, Alacant Control Industrial Excel·lència
Vaidas Legacinskas IES La Torreta, Elx Tecnologia de l'Automòbil Excel·lència
Hector García Peris IES El Cabanyal, València Llanterneria / Calefacció Diploma
José Vicente López Gea CIPFP Ciutat de l'Aprenent, València Fusteria Diploma
Nadia Khalifi CIPFP Ciutat de l'Aprenent, València Tecnologia de la Moda Diploma


 

EQUIP PARTICIPANT SKILLS DEMOSTRACIÓ SPAINSKILLS 2011 DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Participant Centre Especialitat Classificació
----------------------------- ----------------------------- ----------------------------- -----------------------------
Carlos M. Gómez Velázquez / José Javier Ríos Sánchez Escuelas Profesionales Luis Amigó, Godella Comandaments indermedis Plata
Leandro Lora Cebrián / Cristian Cerezo Cerrato IES La Marxadella, Torrent Vehicle Industrial Bronze
Iván Muñoz López / Alejandro Blanco Vila IES La Marxadella, Torrent Vehicle Industrial Diploma